14. 12. 2016

Adventní kalendář 14/24

Otevíráme čtrnácté okénko našeho adventního kalendáře, ve kterém odkrýváme výběr 24 fotografií od studentů naší školy nafocené během našich online kurzů!Autor fotografie: Otto Hrabal
Kurz: Naučte se fotografovat detail kreativně
Instruktoři kurzu: Bryan Peterson/Patrik Banas

Komentář autora fotografie:

"Použil jsem obrázek toskánských slunečnic. Miska ze Simax skla nebyla moc kvalitní a trochu nažloutlá, ale to v tomto případě nevadilo. Použil jsem větší hloubku ostrosti, aby byly slunečnice rozeznatelné a nebyly to jen barevné skvrny."

Zpětná vazba instruktorů (ukázka):

"Nájsť správnu kombináciu vody a oleja, aby sa vytvorili pekné a pravidelné kruhy a aby to celé bolo pôsobivé - to nie je až také ľahké ako to vyzerá! Ty si k tomu navyše dodal aj pekný podklad pod tvojou sklenenou misou, vďaka tým jasným žltým tónom to celé pôsobí akoby podsvietené a tým pádom olejové škvrny jasne a kontrastne vystupujú z obrazu ... 
A aj po technickej stránke sme veľmi spokojní - zvolená clona ti dodala hĺbku ostrosti potrebnú na to, aby si mal ostré aj okraje koliesok a preto vyzerajú tak pekne plasticky a aj na to, aby bol podklad trochu rozoznateľný - čo je pre nás veľmi zaujímavé vidieť, pretože ak si dobre spomíname, tak na tento kreatívny nápad ešte nikto v tomto kurze neprišiel ..."

A pokud se také po nějakém kurzu poohlížíte, chtěli byste nějaký absolvovat, pak vám jistě udělá radost naše VELKÁ VÁNOČNÍ SLEVOVÁ AKCE - 25% na všechny naše kurzy. Stačí, když přímo při platbě kurzu nebo dárkového poukazu použijte kupón GIFT25. Platí od 1.12.2016 - 15.12.2016!


Harmonogram našich kurzů na první půlrok roku 2017 najdete zde.

You keep shooting - foťte s námi!


P.S.: Děkujeme za společně strávený čas a souhlas se zveřejněním skvělé fotografie!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.