5. 12. 2016

Adventní kalendář 5/24

Otevíráme páté okénko adventního kalendáře, ve kterém odkrýváme výběr 24 fotografií od studentů naší školy nafocené během našich online kurzů!Autor fotografie: Barbora Blahová
Instruktoři kurzu: Scott Stulberg/Monika Banas

Komentář autora fotografie:
"Za touto fotkou jsme s Ondráškem vylezli až na půdu našeho starého bytového domu. Nápad jsem měla předem promyšlený, Ondra stojí ve světle dopadajícího ze střešního okna. V PC jsem provedla malý ořez,lehce přidala kontrast, vyretušovala rušivé odlesky a přidala tmavou vinětaci."


Zpětná vazba instruktorů (ukázka):
"Táto fotografia nás nadchla ... myslíme si, že ste sa v každom týždni snažili dostať zo seba maximum a veríme, že sme k tomu prispeli aj my ... aby ste skúsili niečo nové, iné, zaujímavé a aby ste mysleli mimo zabehané koľaje ... a u teba sa to tento týždeň rozhodne podarilo!
Nádherný záber s dokonalým svetlom, je to dramatické svetlo, pretože od časti jeho tváre sa to svetlo stráca až sa úplne stratí v tme - vyzerá to perfektne a hneď to upúta ... odlesky v očiach, to, aké sú ostré a aj ten pohľad mimo objektív, to všetko tu funguje ... technické nastavenie je bezchybné, na to, aké podmienky si tam mala ... no a uvažovali sme, čo s kompozíciou, pretože ..."

A pokud se také po nějakém kurzu poohlížíte, chtěli byste nějaký absolvovat, pak vám jistě udělá radost naše VELKÁ VÁNOČNÍ SLEVOVÁ AKCE - 25% na všechny naše kurzy. Stačí, když přímo při platbě kurzu nebo dárkového poukazu použijte kupón GIFT25. Platí od 1.12.2016 - 15.12.2016!


Harmonogram našich kurzů na první půlrok roku 2017 najdete zde.

You keep shooting - foťte s námi!


P.S.: Děkujeme za společně strávený čas a souhlas se zveřejněním skvělé fotografie!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.