8. 12. 2016

Adventní kalendář 8/24

Otevíráme osmé okénko našeho adventního kalendáře, ve kterém odkrýváme výběr 24 fotografií od studentů naší školy nafocené během našich online kurzů!Autor fotografie: Jana Křenová
Kurz: Tváří v tvář - fotografujeme portrét
Instruktoři kurzu: Scott Stulberg/Monika Banas

Komentář autora fotografie:
"Fotka vznikla čistě náhodou. Přišla jsem fotit starší Terezku na pozvánku ke sv. přijímání. A malá Otylka zrovna řádila ve skleníku. Vyrušila jsem ji svým příjezdem, a tak se přimáčkla na sklo a dívala se, kdo to přišel a co asi chce. Zpětně lituju, že tam nemá všechny prstíky, ale bylo to o jednom záběru. Další už se nepovedly a moment byl prostě pryč. Doufám, že skleník budete brát jako interiér a zadání aspoň z poloviny splním :)"

Zpětná vazba instruktorů (ukázka):
"S týmto záberom si nás tento týždeň potešila ... toto je úžasné dievčatko a nám sa páči, že toto je absolútne neštylizovaný záber, má špinavé ručičky a rozcuchané vlasy a je to prekrásne zachytený moment, takže celá fotka má naozaj atmosféru ... možno by si mohla málinko zmeniť expozíciu, aby si do jej tváre dostala viac svetla ... pravdou aj je, že kompozične to mohlo byť málinko inak, trochu väčší orez zhora a menší zdola, aby bolo tých prštekov vidieť viac, ale aj tak je to krásne zachytené a je tu vystihnutý "rozhodujúci" moment aj "dieťa také, aké je", takže naozaj ... "

A pokud se také po nějakém kurzu poohlížíte, chtěli byste nějaký absolvovat, pak vám jistě udělá radost naše VELKÁ VÁNOČNÍ SLEVOVÁ AKCE - 25% na všechny naše kurzy. Stačí, když přímo při platbě kurzu nebo dárkového poukazu použijte kupón GIFT25. Platí od 1.12.2016 - 15.12.2016!


Harmonogram našich kurzů na první půlrok roku 2017 najdete zde.

You keep shooting - foťte s námi!


P.S.: Děkujeme za společně strávený čas a souhlas se zveřejněním skvělé fotografie!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.