19. 2. 2017

PPSOP Fotoprojekt 52/2017: týden 1-4

PPSOP.cz představuje FOTOPROJEKT 52!


O co přesně jde:


Fotoprojekt 52 je projekt, kdy je každý týden v průběhu roku vyhlášené nějaké fotografické téma a je jen na vás, jako ho zpracujete. Na jeho nafocení máte následující týden až do vyhlášení nového tématu. Vaše fotografie potom vložíte do fotografické skupiny, kde budete mít zároveň možnost si prohlédnout fotografie ostatních účastníků zapojených do Fotoprojektu. 

A zde jsou některé fotografie jako ukázky, jako si členové skupiny poradili s jednotlivými tématy v prvních týdnech Fotoprojektu 52/2017 - v týdnech 1-4


TÝDEN 1/52 - 7 
(c) Alena Vinklerová
(c) Daniela Komrsková
(c) Irena Valentová
(c) Světla Koukalová Purschová
(c) Roman Kubica
(c) Vladimír Koukal

TÝDEN 2/52 - PŘES SKLO
(c) Ivan Szabo
(c) Michaela Myšková
(c) Pavla Bumbová
(c) Bára Blahová
(c) Zuzana Řebíčková Minxová

TÝDEN 3/52 - BÍLÁ
(c) Darinka Straková
(c) Iva Ullrichová
(c) Jana Tomková
(c) Klára Otáhalová
(c) Lucie Dufková
(c) Michaela Nesvadbová

TÝDEN 4/52 - JEDNO OKO

(c) Prokop Opletal
(c) Silvie Švecová
(c) Jana Halúzová
(c) Soňa Šerá
(c) Tereza Píchová

Máte chuť sa k nám pridať? ZAČÍNAME NOVÝ ROČNÍK 52/2017!
Ak radi fotografujete, máte radi fotografické výzvy a radi by ste sa pravidelne stretávali s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi, pozerali si ich fotografie a prezentovali vaše, zapojte sa aj vy! Je to jednoduché, prihláste sa do  našej FOTOPROJEKT 52 | PPSOP.cz skupiny, vytvorenej na Facebook-u, prečítajte si jednoduché pravidlá skupiny a môžete začať! Pozvite do PPSOP Fotoprojektu 52 aj svojich priateľov, ktorí radi fotografujú, sú vítaní. ČOSKORO OTVORÍME ROČNÍK 2017 - nepremeškajte!  

Projekt administrátorsky vedú inštruktori PPSOP.cz Patrik Banas (kurzy Naučte se exponovat kreativně 1 a 2Záhada blesku odhalenaNaučte se fotografovat detail kreativně) a Monika Banas (kurzy Naučte se vidět a komponovat kreativně a Tváří v tvář - fotografujeme portrét) a Janka Zupka (náš Študentský servis PPSOP.cz)


PPSOP.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.