2. 5. 2017

Soutěžní téma na měsíc KVĚTEN / MÁJ 2017

Přinášíme vám nové soutěžní fotografické téma! 
Téma na měsíc KVĚTEN / MÁJ 2017 zní 

"PROTISVĚTLO"

Jsme si jistí, že nám ukážete skvělé záběry. Těšíme se, neváhejte a nahrajte nám svoje fotografie. Fotky v počtu 1-3 prosíme vkládejte přímo na Facebook stránku PPSOP do středy 31.5. 2017 a dostaňte se do výběru BEST OF MAY!

Nejlepší záběry do užšího kola vyberou naši instruktoři Monika Banas a Patrik Banas a následné vítězné fotografie (1., 2. a 3. místo a Čestné uznání/Honorable mentions) ohodnotí zakladatel a garant našich kurzů Bryan Peterson, který je mimo jiné společně s Patrikem Banasem instruktorem kurzu NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 2, který otevíráme v pátek 2.6.2017.

Autor nej záběru od nás zároveň dostane knihu o fotografovaní od Bryana Petersona a i dárkový certifikát na 50% slevu z jakéhokoliv našeho kurzu!*

Těšíme se na fotky!

©  Scott Stulberg

* slevu není možné kombinovat s jinými slevami, platnost kupónu je 1 rok a platí jednorázově při zakoupení 1 kurzu. Pokud kupón neplánuje využít výherce, je ho možné darovat jiné osobě.
UPOZORNĚNÍ! Výhru je možné nárokovat do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne.

NEPŘEHLÉDNĚTE!!!
Věnujte prosím pozornost našim PRAVIDLŮM VKLÁDÁNÍ FOTOGRAFIÍ.

You keep shooting!

PPSOP.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.