9. 9. 2017

Soutěžní téma na měsíc ZÁŘÍ/SEPTEMBER 2017

Přinášíme vám nové soutěžní fotografické téma! 
Téma na měsíc ZÁŘÍ / SEPTEMBER 2017 zní 

"TVÁŘÍ V TVÁŘ (PORTRÉT)".

Jsme si jistí, že nám ukážete skvělé záběry. Těšíme se, neváhejte a nahrajte nám svoje fotky. Fotky prosíme vkládejte přímo na Facebook stránku PPSOP do neděle 1.10. 2017 v počtu 1-3 a dostaňte se do výběru BEST OF SEPTEMBER! Nejlepší záběry vyberou a hodnotí instruktoři online kurzu TVÁŘÍ V TVÁŘ - FOTOGRAFUJEME PORTRÉT, který opět po půl roce otevíráme 6.10.2017, MONIKA BANAS a SCOTT STULBERG

Autor nejlepšího záběru od nás zároveň dostane knihu o fotografovaní od Bryana Petersona a dárkový certifikát na 50% slevu z jakéhokoliv našeho kurzu!*

Těšíme se na fotky,


© Monika Banas
* slevu není možné kombinovat s jinými slevami, platnost kupónu je 1 rok a platí jednorázově při zakoupení 1 kurzu. Pokud kupón neplánuje využít výherce, je ho možné darovat jiné osobě.
UPOZORNĚNÍ! Výhru je možné nárokovat do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne.

NEPŘEHLÉDNĚTE!!!
Věnujte prosím pozornost našim PRAVIDLŮM VKLÁDÁNÍ FOTOGRAFIÍ.

Máme pro vás skvělou zprávu - famózní celosvětově uznávaný fotograf Bryan Peterson je v Praze! Svou návštěvu v Čechách zakončí přednáškou NAUČTE SE VIDĚT KREATIVNĚ, která se bude konat v úterý 12.9Prodej vstupenek ZDE.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.