6. 1. 2018

Soutěžní téma na měsíc LEDEN / JANUÁR 2018

Přinášíme první soutěžní fotografické téma tohoto roku, které se ponese v duchu krajinářské fotografie. (Ale není podmínkou ;-))

Téma na měsíc LEDEN / JANUÁR 2018 zní

"ZIMA JAKOU MÁM RÁD/A"

Fotografie v počtu 1-3 prosíme vkládejte na  Facebook stránku PPSOP jako příspěvek přímo "na zeď" do středy 31.1.2018 (uzávěrka soutěže je v tento den o půlnoci) a dostaňte se do výběru BEST OF JANUARY 2018! Nejlepší záběry do užšího kola a následné vítězné fotografie (1., 2. a 3. místo a Čestné uznání/Honorable mentions) vyberou Miro Pfliegel a Lubo Slunský - instruktoři online kurzu KRAJINA KOLEM DOKOLA, který pro vás otevíráme 2.3.2018

Autor nejlepšího záběru získá knihu o fotografovaní od Bryana Petersona i s jeho podpisem!

Těšíme se na fotky!

© Patrik Banas

UPOZORNĚNÍ! Výhru je možné nárokovat do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. 
A jelikož se poslední dobou velmi často opakují fotky vložené do soutěže, chtěli bychom upozornit, že fotky, které již v naší soutěži byly (byť vložené na jiné téma), budou ze soutěže automaticky vyřazeny. Děkujeme za respektování pravidel. Více info o pravidlech vkládání fotografií ZDE.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.