6. 3. 2018

Soutěžní téma na měsíc BŘEZEN / MAREC 2018

Přinášíme další soutěžní fotografické téma. Březen se ponese v duchu barev, což má samozřejmě souvislost s tím, že v brzy otevíráme online kurz NAUČTE SE VIDĚT A KOMPONOVAT KREATIVNĚ. Téma na měsíc BŘEZEN / MAREC 2018 zní "MONOCHROMATICKÝ"A tím nemyslíme černobílé fotografie, ale snímky laděné do odstínů jedné barvy!

Fotografie v počtu 1-3 prosíme vkládejte na Facebook-ovou stránku PPSOP (návod jak nahrát fotografie do soutěže najdete ZDE) do neděle 1.4.2018 (uzávěrka soutěže je v tento den o půlnoci) a dostaňte se do výběru BEST OF MARCH 2018!

Nejlepší záběry do užšího kola a následné vítězné fotografie (1., 2. a 3. místo a Čestné uznání/Honorable mentions) vyberou Bryan Peterson a Monika Banas - instruktoři online kurzu NAUČTE SE VIDĚT A KOMPONOVAT KREATIVNĚ, který pro vás otevíráme 6.4.2018. Více info ZDE!

Autor nejlepšího záběru získá knihu o fotografovaní od Bryana Petersona i s jeho podpisem!

Velmi se těšíme na soutěžní fotografie, tušíme, že rozhodně nebudou monotónní!

© Monika Banas

UPOZORNĚNÍ!
Jelikož se poslední dobou velmi často opakují fotky vložené do soutěže, chtěli bychom upozornit, že fotky, které již v naší soutěži byly (byť vložené na jiné téma), budou ze soutěže automaticky vyřazeny. Děkujeme za respektování pravidel. Více info o pravidlech vkládání fotografií ZDE.
Výhru je možné nárokovat do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.