22. 8. 2018

Představujeme kurz FOTOGRAFUJEME FLORU


Začátek kurzu: 7.9.2018
délka kurzu: 4+1 týdny

SLEVA 15 % na naše kurzy! 
Při platbě zadejte v nákupním košíku slevový kód "SKOLA15". Nabídka platí do 9.9.2018!

PŘIHLASTE SE ZDE

Květy jsou dokonalým a vděčným fotografickým objektem. Je to pochopitelné a to z mnoha důvodů: už na první pohled jsou fotogenické, zajímavé, plné barev, odlišností a můžete je najít prakticky všude. A navíc - květy neodmlouvají, neutíkají a když nefouká opravdu velký vítr, při focení i spolupracují! Zkrátka, květy jsou modelky, které rády pózují! Myslíme, že každý s fotoaparátem v ruce čas od času nafotí nějaký ten květ nebo list, nedá se tomu prostě odolat.

V online kurzu FOTOGRAFUJEME FLORU však nebudeme fotografovat jen květy jako takové, ale floru všeobecně a tak pokud rádi floru fotografujete, tento kurz je tu právě pro vás. Naučíte se v něm jak využívat přirozené světlo a vytvořit si dobré světelné podmínky pro focení květin venku ale i

uvnitř, jak na kompozici, ať už to budou různá kompoziční pravidla ale i to, jak a kdy je porušit, naučíte se jak při focení flory co nejlépe využít vaši současnou fotovýbavu, jak izolovat své objekty a jako celkově pracovat s pozadím, ať už využít přirozené pozadí nebo si vytvořit vlastní, jak fotit na bílém i na černém a mnoho, mnoho dalšího! Ať už jste ve focení květů začátečníci či pokročilí, věříme, že vám ukážeme mnohé zajímavé a originální nápady a naispirujeme vás k focení flory.

Kurz obsahuje i mnoho tipů na různé (tradiční i netradiční) foto-techniky a mnoho triků, které můžete využít, aby vaše fotografie flory “vystupovaly z davu” a průměru.

Co říkají o kurzu absolventi?

Je to úžasný kurz, perfektně připravené a čtivé lekce se spoustou nápadů a velkým množstvím inspirativních fotek, které nikoho nenechají lenošit - prostě to musíte zkusit taky vyfotit! Tomáš F.

Aj ja ďakujem za všetko, bol to super kurz s výbornými učiteľmi a bezvadnými spolužiakmi. Blanka U.

Bylo to opravdu velmi příjemné, milé a inspirativní. Monice a Patrikovi děkuji za laskavé, ale zároveň nekompromisní hodnocení, strašně si toho vážím a posunuje mě to někam dál. Lucie P.

Ako som predpokladala na začiatku kurzu, bolo čo pozerať aj čítať. Monike a Patrikovi ďakujem za inšpiratívne hodnotenia. Mária Š.

Naprosto úžasný kurz, vážně jsem netušila, kolik nového a inspirativního se můžu o focení flory dozvědět. Novinka v portfoliu předčila veškerá očekávání! Michaela N.

A ukázky fotografií studentů nafocené v průběhu kurzu:


Ukázka z kurzu:
Těšíme se na nové studenty!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.