23. 12. 2018

Adventní kalendář 2018 - den 23/24

Otevíráme dvacáté třetí okénko našeho online adventního kalendáře, ve kterém postupně odkrýváme výběr 23 (+ 1 náš vánoční pozdrav) fotografií od našich fanoušků, kteří se zúčastnili naší výzvy a poslali nám své záběry. Autorem dvacáté třetí fotografie je...


...  Martin Kučera

Důkaz, že na fotografii nemusí být vždy všechno ostré - neostrost tu perfektně funguje a všem nám je jasné, co je tu hlavním objektem - krásný bokeh a jeho maximální využití v prospěch fotografie a celkový oranžový monochromatický vzhled fotografie - to všechno v nás umocňuje atmosféru příjemného vánočního večera v teple domova! A to se 23.12. opravdu hodí :-)

© Martin Kučera


POZOR - NEPŘEHLÉDNĚTE!
Autoři, jejichž fotografie se objeví ve výběru v letošním adventním kalendáři PPSOP.cz, mají možnost vyhrát vánoční dárek. O vítězi rozhodnete vy, naši fanoušci! Ve 12 hodin se tato fotografie objeví jako příspěvek na Facebook-ové stránce PPSOP, kde jí můžete dát svůj hlas prostřednictvím "like". Hlasovat můžete pouze dnes a to do 23:00 hodin. Na Štědrý den vyhlásíme vítěze, který v denním hlasování získá nejvíce "like"!

*** POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST***

🎄PERFEKTNÍ FOTO VÁNOCE 2018🎄 SLEVOVÁ AKCE - 25 % na všechny naše kurzy. Stačí, když přímo při platbě kurzu nebo dárkového poukazu použijte kupón ROZBALTO25. Platí od 1.12.2018 - 23.12.2018! Více info ZDE!

Harmonogram našich kurzů v roce 2019 najdete zde.

You keep shooting - foťte s námi!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.