5. 3. 2019

Soutěžní téma na měsíc BŘEZEN / MAREC 2019

Přinášíme nové soutěžní fotografické téma, které se ponese v duchu našich dubnových ONLINE kurzů! A protože jsme se nemohli rozhodnout, zda vyhlásit nějaké téma o barvě či dát přednost fotografiím detailu, spojili jsme obě témata dohromady...

... a na měsíc BŘEZEN / MAREC 2019 vyhlašujeme téma:

"BAREVNÝ DETAIL"

Fotografie v počtu 1-3 prosíme vkládejte jako příspěvek přímo na zeď na Facebook-ovou stránku PPSOP do neděle 31.3.2019 (uzávěrka soutěže je v tento den o půlnoci) a dostaňte se do výběru BEST OF MARCH 2019!

VÍTĚZ ZÍSKÁ:
📌 knihu o fotografování autora Bryana Petersona
📌 50% slevu na kterýkoliv ONLINE fotokurz z našeho portfólia
📌 postup do finále ankety FOTOGRAF / FOTKA ROKU 2019

Soutěž bude vyhodnocovat Bryan Peterson - garant a instruktor našich online kurzů, mimo jiné i dubnových kurzů NAUČTE SE POUŽÍVAT BARVU KREATIVNĚ a NAUČTE SE FOTOGRAFOVAT DETAIL KREATIVNĚ, které pro vás otevíráme v pátek 5.4.2019!

Těšíme se na vaše fotky!
© Bryan Peterson
UPOZORNĚNÍ!
*slevu není možné kombinovat s jinými slevami, platnost kupónu je 3 měsíce a platí jednorázově při zakoupení 1 kurzu. Kupón je nepřenosný na jinou osobu a nelze ho vyplatit v hotovosti. Fotky, které se již v naší soutěži objevily a obsadily 1.-3. místo, budou ze soutěže automaticky vyřazeny. Více info o pravidlech vkládání fotografií ZDE. Výhru je možné nárokovat do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne.

PPSOP.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.