2. 6. 2019

PPSOP.cz VIP Photo Club

Jak už možná víte, je to již 7 let, co se Online Škola Perfektní Fotografie Bryana Petersona dočkala i české a slovenské verze! Naše škola už rozhodně není žádný nováček, nýbrž stálice fotografického vzdělávání! A to nás těší a rádi bychom ze srdce poděkovali vám všem - našim fanouškům a zejména našim studentům!

(c) Bryan Peterson
Tento rok poprvé nastala historická událost, že někteří studenti dosáhli jubilejního 10. kurzu! Ano, je to tak, máme studenty, kteří již absolvovali všechny kurzy v našem portfóliu - aktuálně jich je 10 - a je to pro nás velká čest, vážíme si důvěry, a proto jsme se rozhodli založit "PPSOP.cz VIP Photo Club".

Čestným členem klubu, neboli VIP („very important person“ = velmi důležitou osobou), se automaticky stane student, který u nás absolvuje 10 kurzů (bez ohledu na to jakých - máme i takové studenty, kteří s odstupem času absolvují některý z kurzů třeba i 2x).

A být členem našeho klubu, to se opravdu vyplatí! Součástí členství totiž je:

1. Poděkování + certifikát o absolvování 10-ti kurzů

2. Překvapení - osobní dárek od PPSOP.cz

3. Pozvánka a účast zdarma na fotografickou akci pořádanou PPSOP.cz 1-2x do roka (osobní střetnutí s instruktory, přednáška, fotoprocházka) v Praze a/anebo v Brně a/anebo v Bratislavě

4. Slevu 30 % na (jakýkoliv) další PPSOP.cz kurz dle výběru

5. Fotokredit - představení studenta a jeho fotografií na Facebook-u, u nás na blogu a v newsletteru

6. Skvělý pocit z nového čestného titulu "člen VIP PPSOP klubu" ;-)

7. ... a další výhody ješte přibydou, nechte se překvapit!


Prvního člena klubu představíme příští týden! Sledujte náš blog!


You keep shooting - foťte s námi!


PPSOP.cz


PS: A jaké že online kurzy jsou aktuálně v nabídce?

Naučte se exponovat kreativně 1 - náš nejprodávanější kurz
Portrét kreativně - NOVINKA!

Připravujeme: 
Dlouhá expozice, noční obloha a hvězdy - více informací brzy, zatím ve hvězdách ;)
Kreativní fototechniky - již probíhá kreativní brainstorming ;)
... a další!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.