21. 8. 2019

Harmonogram kurzu Záhada blesku odhalena - 6.9.2019Začátek kurzu: 6.9.2019
délka kurzu: 4+1 týdny

Ahoj školo - 15% sleva na naše kurzy!
Při nákupu kurzu zadejte slevový kód "SKOLA15". Sleva platí do pátku 6.9.2019!

S naším kurzem se blesku bát nemusíte!


OBJEDNAT KURZ S 15% SLEVOU ZDE!

Ze zpětných vazeb studentů kurzu:

Děkuji za výborný kurz. Tak jak minulé kurzy i tento mě posunul dál hlavně v tom směru, že opět méně času trávím u úprav fotografii, kde hlavně různé nasvícení nebo barevné efekty se dají udělat už při pořízení fotky a ne editaci. Pokud bude čas, tak určitě se rád na nějaký kurz přihlásím. Miloš F.

Odhalit záhadu blesku je tak skvělý pocit, jako když prvně vyndáte ježka z klece nebo složíte Rubikovu kostku či zpátky do obalu vrátíte samorozkládací stan. Děkuji Bryanovi a Patrikovi, že jsem nakonec záhadu blesku opravdu odhalila a že posunuli mé fotografické dovednosti o 2. lamelu a vysokorychlostní synchronizaci dál. Michaela N.

Ahoj Bryan a Patrik, díky za týdny zábavy s bleskem a se skvělými zpětnými vazbami. Je skvělé se poučit z vlastních chyb a nedostatků, a ještě skvělejší je přijímat pochvalu. Musím říct, že mne kurz v používání blesku posunul pěkný kus dopředu. Do budoucna se světlům budu určitě věnovat... Skvělí byli i další účastníci kurzu a nejednou mě nakopli a inspirovali. Bez nich by mi mnoho věcí neproblesklo hlavou. Jiří S.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.