24. 11. 2019

Představujeme kurz NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 1NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 1

Instruktoři: Patrik Banas / Monika Banas
autor a garant kurzu: Bryan Peterson

V roce 2020 otevíráme v těchto termínech:
7.2., 1.5., 4.9.

délka kurzu: 4+1 týdny

A POZOR - BLACK FRIDAY SLEVA 50 %
Při platbě zadejte v nákupním košíku slevový kód "FOTIMZA50". 
Nabídka platí do 1.12.2019!


Nepochybně nejoblíbenější fotokurz na Internetu! Jeho lekce jsou vytvořené na základě celosvětově velmi úspěšné Bryanovy knihy Naučte se exponovat kreativně.

Každý týden vám v lekci objasníme svět expozice. Hned v první lekci uvidíte a dozvíte se, jaký je rozdíl mezi správnou expozicí a kreativně-správnou expozicí. Taktéž se hned první týden naučíte, jak lehké je fotografovat v módu manuální expozice. A díky Bryanovu jedinečnému vzdělávacímu přístupu a následné férové zpětné vazbě k vašim fotografiím posunete své fotografické dovednosti o level výš, ať jste úplný začátečník či mírně pokročilí.

Tento kurz vám ukáže jak, kdy a kde dosáhnout perfektní expozici – jedenkrát a navždy, to vám garantujeme!

Co říkají o kurzu absolventi?

Byly to úžasně prožité 4 týdny, které mne vedly k přemýšlení, co a jak nastavit na mém foťáku. Spousta rad, návodů a hlavně hodnocení našich výsledků! Úžasně rychlá zpětná vazba na jakoukoliv otázku. Paráda! Silvie Š.

Lekce jsou udělány dobře pochopitelnou formou. Přístup instruktorů je hodně přátelský, nad nikoho se nepovyšují. Snaží se každému ukázat jeho cestu k lepší fotografii. Zpětné vazby na fotografie byly vždy smysluplné a povzbuzující. Miloš F.

Ako úplný začiatočník som prešla kurzom Naučte sa exponovat kreatívne a môžem povedať, že som sa naučila kopec zaujímavých vecí. Inštruktori boli vynikajúci, vždy pripravení poradiť, ohodnotiť našu prácu a posúvať nás vo fotení ďalej. Odporúčam! Jana T.

Každá lekce mi přinesla spoustu nových informací jak exponovat a jak získávat z téměř každého stisku spouště skvělý záběr. Díky lekcím, ze kterých chtějí instruktoři vždy fotografie k ohodnocení, jsem získal nesmírně mnoho zkušeností. Také jsem si začal o dost víc zpoza hledáčku věřit. Rozhodně se moje kolečko voleb režimů nehne z manuálního... maximálně na prioritu clony, či prioritu závěrky... automatům jsem dal sbohem navždy. Tomáš F.

Velmi přátelský a vstřícný přístup, díky kterému jsem konečně poznala svou zrcadlovku a objevila v sobě novou kreativitu. Děkuji za to, že mé fotky dostaly nový náboj a já motivaci fotit.
Bára B.

A ukázky fotografií studentů nafocené v průběhu kurzu:
Ukázka z kurzu:Těšíme se na vás!

PPSOP.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.