13. 12. 2019

Adventní kalendář 2019 - den 13/24

Otevíráme třinácté okénko našeho online adventního kalendáře! V něm postupně odkrýváme výběr 23 (+ 1 náš vánoční pozdrav) fotografií s příběhem od našich fanoušků, kteří se zúčastnili naší výzvy a poslali nám své záběry. Autorem třinácté fotografie a třináctého příběhu je...


... JIŘINA ŠMÍDOVÁ!

(c) Jiřina Šmídová
Příběh k fotografii:
"Focení je pro mě vždycky výzva, dobrodružství. To čekání na skvělý moment, kdy příroda rozehraje svoje každodenní divadlo, které nikdy nereprízuje. Jen občas se mi poštěstí sedět v první řadě… Někdy je to sázka do loterie …
Tuhle fotku jsem si asi „vymodlila“ , protože jsem si přivstala jedno nedělní ráno , kdy předpověď byla takový, že „by mohla být „ ranní mlha. Vyrazila jsem tedy ještě za tmy a zkusila Josefovský park s ptačí rezervací. Ta mlha byla a trvale jen velmi krátce. Kačeny mi vletěly do záběru a já už pak jen s úžasem hleděla na řeku. Mlha se rozplynula skoro tak rychle jako ty kačeny odletěly. Miluju focení a to i tehdy, když zrovna do foťáčku nic neulovím. Ty obrázky mi zůstanou v hlavě…"


HLASUJTE PRO FOTOGRAFII!
Ve 12 hodin (dnes 13.12. 2019 v poledne) se tato fotografie objeví jako příspěvek na Facebook-ové stránce PPSOP, kde jí můžete dát svůj hlas prostřednictvím "like". Hlasy pro tuto fotografii se započítávají pouze dnes a to do 22:00 hodin. Na Štědrý den vyhlásíme vítěze, který v denním hlasování získal nejvíce "like"!


🎄PERFEKTNÍ FOTO VÁNOCE 2019🎄
SLEVOVÁ AKCE - 25 % na všechny naše kurzy. Stačí, když přímo při platbě kurzu nebo dárkového poukazu použijte kupón ROZBALTO25. Platí od 9.12.2019 - 23.12.2019! OBJEDNEJ ZDE!

Harmonogram našich kurzů v roce 2020 najdete zde.

You keep shooting - foťte s námi!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.