18. 12. 2019

Adventní kalendář 2019 - den 18/24

Otevíráme osmnácté okénko našeho online adventního kalendáře! V něm postupně odkrýváme výběr 23 (+ 1 náš vánoční pozdrav) fotografií s příběhem od našich fanoušků, kteří se zúčastnili naší výzvy a poslali nám své záběry. Autorem osmnácté fotografie a osmnáctého příběhu je...... TOMÁŠ FELLER!


© Tomáš Feller
Příběh k fotografii:
"Na Island jsem se chystal už dlouho, ale teprve letos jsme tu cestu s rodinou naplánovali, koupili letenky, zamluvili včas auto, do kterého by se vešlo 5 dospělých a přitom by nestálo celé jmění, a v červnu sbalili stany, spacáky, pohorky a teplé oblečení a vyrazili. Za 15 dní jsme projeli celý ostrov dokola, vyhýbali se případným davům (ve 4 ráno není u profláknutého gejzíru ani noha), spálili si obličeje od sluníčka v oblasti ledovců a naopak mrzli a zažili sněžení v místech s bohatou vulkanickou činností. Jedním z míst, které jsem chtěl viděl, byly západní fjordy. Je to poněkud odlehlá a tudíž méně navštěvovaná část Islandu. A to byl jeden z důvodů, proč jsme tam jeli. Tím hlavním důvodem ale byli papuchalci! Trpěliví, fotogeničtí a legrační „papoušci“ severu. Můj splněný (nejen) fotografický sen."


HLASUJTE PRO FOTOGRAFII!
Ve 12 hodin (dnes 18.12. 2019 v poledne) se tato fotografie objeví jako příspěvek na Facebook-ové stránce PPSOP, kde jí můžete dát svůj hlas prostřednictvím "like". Hlasy pro tuto fotografii se započítávají pouze dnes a to do 22:00 hodin. Na Štědrý den vyhlásíme vítěze, který v denním hlasování získal nejvíce "like"!

🎄PERFEKTNÍ FOTO VÁNOCE 2019🎄
SLEVOVÁ AKCE - 25 % na všechny naše kurzy. Stačí, když přímo při platbě kurzu nebo dárkového poukazu použijte kupón ROZBALTO25. Platí od 9.12.2019 - 23.12.2019! Více info ZDE!

Harmonogram našich kurzů v roce 2020 najdete zde.

You keep shooting - foťte s námi!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.