20. 12. 2019

Adventní kalendář 2019 - den 20/24

Otevíráme dvacáté okénko našeho online adventního kalendáře! V něm postupně odkrýváme výběr 23 (+ 1 náš vánoční pozdrav) fotografií s příběhem od našich fanoušků, kteří se zúčastnili naší výzvy a poslali nám své záběry. Autorem dvacáté fotografie a dvacátého příběhu je...... DAGMAR FILA!

© Dagmar Fila
Příběh k fotografii:
"Fotografie Vendulky vznikla díky fotokurzu PPSOP "Portrét kreativně". Ve škole o přestávce jsem vždy poprosila některou žačku a úlohy z lekcí fotografovala za vydatné slovní asistence ostatních žáků. Naštěstí učím pouze výtvarné obory a jednopodlažní budova školy stojí uprostřed zahrady. Sama jsem se odstěhovala z města už před lety na chalupu s velkou zahradou a jeden ze stromů, po kterém jsem toužila, byl červený dub. Zasadila jseh raději hned dva :-). Letos poprvé měl i žaludy, tak jsem je i s nádherně vybarvenými listy přivezla do školy a Vendulku fotografovala nejdřív na trávě v záplavě těchto podzimních barev a potom i za "upršeným" oknem školy s jedním z červených dubových listů..."


HLASUJTE PRO FOTOGRAFII!
Ve 12 hodin (dnes 20.12. 2019 v poledne) se tato fotografie objeví jako příspěvek na Facebook-ové stránce PPSOP, kde jí můžete dát svůj hlas prostřednictvím "like". Hlasy pro tuto fotografii se započítávají pouze dnes a to do 22:00 hodin. Na Štědrý den vyhlásíme vítěze, který v denním hlasování získal nejvíce "like"!

🎄PERFEKTNÍ FOTO VÁNOCE 2019🎄
SLEVOVÁ AKCE - 25 % na všechny naše kurzy. Stačí, když přímo při platbě kurzu nebo dárkového poukazu použijte kupón ROZBALTO25. Platí od 9.12.2019 - 23.12.2019! Více info ZDE!

Harmonogram našich kurzů v roce 2020 najdete zde.

You keep shooting - foťte s námi!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.