14. 2. 2020

DLOUHÁ EXPOZICE ve dne i v noci - NOVINKA!

NOVINKA!!!
✨ Náš hvězdný ONLINE fotokurz je tady! 
DLOUHÁ EXPOZICE VE DNE I V NOCI
Autor a instruktor kurzu: Patrik Banas

CO VÁS V KURZU ČEKÁ?
🌠 3 lekce + 1 bonusová lekce
🌠 168 stran, 90+ fotografií
🌠 týdnů kreativní atmosféry 
🌠 6 fotografických zadání (2 v každé lekci)
🌠 hodnotná zpětná vazba
🌠 fórum otázek a odpovědí
🌠 a skvělá foto komunita!

Pronikněte do tajů fotografování s dlouhou expozicí, naučte se jak na sametově dlouhou vodu a mraky, získejte do záběru světelné čáry od aut nebo hvězd, nafotografujte pronikavou mléčnou dráhu a bezpočet hvězd na noční obloze, hrajte si s uzávěrkou při malování, při tvoření abstraktu, při zmrazení času, dodejte duchy do kompozice, vyzkoušejte kreslit se světlem... a objevte mnohé další kreativní techniky fotografování s dlouhou expozicí! Více - klik 👇👇👇"Dostala jsem se tváří tvář Patrikovi na workshopu focení noční oblohy. Musím říct, že workshop předčil mé očekávání a věřte, stojí to za to!"
Lenka R.

"Zúčastnila jsem se workshopu s Patrikem na noční focení hvězd. Byla to pro mne moc přijemná zkušenost. Oceňovala jsem, že Patrik se opravdu věnoval každému z nás, tak abychom všichni dosáhli zdarneho výsledku!"
Petra H.

"Patrik, ty si pre mňa môj guru nočného fotenia!"
Joe H.

Pozn.: Lekce se otevírají ve dvoutýdenních intervalech a také pro přípravu a nafocení zadání mají studenti dva týdny, aby měli dostatek času vyzkoušet si nové techniky a různé světelné podmínky.

You keep shooting - foťte s námi!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.