31. 3. 2019

PPSOP.cz VIP Photo Club

Jak už možná víte, máme narozeniny! Je to již 7 let, co se Online Škola Perfektní Fotografie Bryana Petersona dočkala i české a slovenské verze! Naše škola už rozhodně není žádný nováček, nýbrž stálice fotografického vzdělávání! A to nás těší a rádi bychom ze srdce poděkovali těm, kteří to mají na svědomí, přes zakladatele školy, naše instruktory, až po vás - věrné a nejvěrnější studenty!

A právě pro věrné a nejvěrnější studenty máme jako poděkování NOVINKU! Tento rok poprvé nastane historická událost, že někteří studenti dosáhnou jubilejního 10. kurzu! Ano, je to tak, máme studenty, kteří již absolvovali všechny kurzy v našem portfóliu (aktuálně jich je 9) a pokud se přihlásí do připravované květnové novinky "Portrét kreativně", stanou se jubilanty. Je to pro nás velká čest, vážíme si důvěry, a proto jsme se rozhodli založit "PPSOP.cz VIP Photo Club".  

(c) Bryan Peterson
Čestným členem klubu, neboli VIP („very important person“ = velmi důležitou osobou), se automaticky stane student, který u nás absolvuje 10 kurzů (bez ohledu na to jakých - máme i takové studenty, kteří s odstupem času absolvují některý z kurzů třeba i 2x).

A být členem našeho klubu, to se opravdu vyplatí! Součástí členství totiž je:

1. Poděkování + certifikát o absolvování 10-ti kurzů
2. Překvapení - osobní dárek od PPSOP.cz
3. Pozvánka a účast zdarma na fotografickou akci pořádanou PPSOP.cz 1-2x do roka (osobní střetnutí s instruktory, přednáška, fotoprocházka) v Praze a/anebo v Brně a/anebo v Bratislavě
4. Slevu 30 % na (jakýkoliv) další PPSOP.cz kurz
5. Fotokredit - představení studenta a jeho fotografií na Facebook-u, u nás na blogu a v newsletteru
6. Skvělý pocit z nového čestného titulu "člen VIP PPSOP klubu" ;)
7. ... a další výhody ješte přibydou, nechte se překvapit!

Už se nemůžeme dočkat, až uvítáme první členy! A něco nám říká, že se dočkáme již brzy! ;) A to si buďte jistí, že až se tak stane, budeme vás o tom informovat!

You keep shooting - foťte s námi!

A jaké že online kurzy jsou aktuálně v nabídce?

Naučte se exponovat kreativně 1 - náš nejprodávanější kurz
Připravujeme: 
Dlouhá expozice, noční obloha a hvězdy - více informací brzy, zatím ve hvězdách ;)
Kreativní fototechniky - již probíhá kreativní brainstorming ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.