21. 12. 2019

Adventní kalendář 2019 - den 21/24

Otevíráme dvacáté první okénko našeho online adventního kalendáře! V něm postupně odkrýváme výběr 23 (+ 1 náš vánoční pozdrav) fotografií s příběhem od našich fanoušků, kteří se zúčastnili naší výzvy a poslali nám své záběry. Autorem dvacáté první fotografie a dvacátého prvního příběhu je...... RŮŽENA ODEHNALOVÁ!

© Růžena Odehnalová
Příběh k fotografii:
Byla jsem u syna na chalupě v Dolní Lhotě u Jindřichova Hradce, před chalupou mají rybník, kterému se říká Žabák, protože je celý zelený a kuňkají tam žáby... chodila jsem kolem něho s dlouhým sklem a pořád hledala nějaký žabí úlovek... měla jsem štěstí, několik žabek na mě koukalo... no několik... byly dvě... místní lidé mě okukovali, divili se co na tom Žabáku fotím...

HLASUJTE PRO FOTOGRAFII!
Ve 12 hodin (dnes 21.12. 2019 v poledne) se tato fotografie objeví jako příspěvek na Facebook-ové stránce PPSOP, kde jí můžete dát svůj hlas prostřednictvím "like". Hlasy pro tuto fotografii se započítávají pouze dnes a to do 22:00 hodin. Na Štědrý den vyhlásíme vítěze, který v denním hlasování získal nejvíce "like"!

🎄PERFEKTNÍ FOTO VÁNOCE 2019🎄
SLEVOVÁ AKCE - 25 % na všechny naše kurzy. Stačí, když přímo při platbě kurzu nebo dárkového poukazu použijte kupón ROZBALTO25. Platí od 9.12.2019 - 23.12.2019! Více info ZDE!

Harmonogram našich kurzů v roce 2020 najdete zde.

You keep shooting - foťte s námi!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.