22. 12. 2019

Adventní kalendář 2019 - den 22/24

Otevíráme dvacáté druhé okénko našeho online adventního kalendáře! V něm postupně odkrýváme výběr 23 (+ 1 náš vánoční pozdrav) fotografií s příběhem od našich fanoušků, kteří se zúčastnili naší výzvy a poslali nám své záběry. Autorem dvacáté druhé fotografie a dvacátého druhého příběhu je...... DARJA NEZVALOVÁ!

© Darja Nezvalová
Příběh k fotografii:
Fotila jsem v létě u nás za domem. Mraky byly parádní, tak jsem si v podřepu čekala, až přijede kombajn, a doufala, že mi vyjde pěkně na střed. To mi tedy vyšel, ale zrovna v tomto místě je za kombajnem ďolík, ze kterého se na mě vyřítil. Párkrát jsem vyfotila a teprve když jsem se podívala mimo hledáček, zjistila jsem, jak je kombajn blízko. Není to focení náhodou tak nebezpečný koníček?


HLASUJTE PRO FOTOGRAFII!
Ve 12 hodin (dnes 22.12. 2019 v poledne) se tato fotografie objeví jako příspěvek na Facebook-ové stránce PPSOP, kde jí můžete dát svůj hlas prostřednictvím "like". Hlasy pro tuto fotografii se započítávají pouze dnes a to do 22:00 hodin. Na Štědrý den vyhlásíme vítěze, který v denním hlasování získal nejvíce "like"!


🎄PERFEKTNÍ FOTO VÁNOCE 2019🎄
SLEVOVÁ AKCE - 25 % na všechny naše kurzy. Stačí, když přímo při platbě kurzu nebo dárkového poukazu použijte kupón ROZBALTO25. Platí od 9.12.2019 - 23.12.2019! Více info ZDE!

Harmonogram našich kurzů v roce 2020 najdete zde.

You keep shooting - foťte s námi!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.