12. 8. 2020

Máme novou instruktorku!

Láska k fotografování a touha neustále se vzdělávat přivedla Michaelu do naší Školy Perfektní Fotografie, kde se mimo jiné naučila, jak sama říká, lehat do kaluže, je-li to pro perfektní záběr třeba, navštěvovat smetiště, skládat odrazku, mít neustále oči na stopkách a v hlavě expozimetr. Fotoaparát je její věrný parťák, má ho stále při ruce, všude s ním chodí a zažívá všelijaká dobrodružství. Má cit pro sdílení zkušeností a znalostí a dobře sestavenou zpětnou vazbu považuje za základ efektivní výuky. Proto jí PPSOP styl vzdělávání oslovil a nabyté zkušenosti z mnoha fotografických kurzů či workshopů doma i v zahraničí ráda předá dál.

(c) Patrik Banas
Michaela je s námi od roku 2016, absolvovala všechny naše online fotokurzy, je aktivním členem našeho Fotoprojekt P52, stala se vítězkou naší fotografické soutěže Fotograf / Fotka roku 2018 a je čestným členem našeho VIP Photo Club-u. Michaela bude od září 2020 spoluinstruktorkou v kurzu


Na jejich fotkách se nezapře láska k barvám a k focení portrétů, sama však chodí v černém a neholduje autoportrétům.Michaelo, vítej v týmu PPSOP.cz! YOU KEEP SHOOTING ;-)


PPSOP.cz

#onlinefotokurzy #fotokurzyonline #expozice1 #naucteseexponovatkreativne


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.