8. 1. 2016

Představujeme online kurz Naučte se fotografovat detail kreativně

NAUČTE SE FOTOGRAFOVAT DETAIL KREATIVNĚ

Náš kurz, který je věnovaný jenom a pouze výjimečnému světu fotografie detailu. Vaši instruktoři Bryan Peterson a Patrik Banas vás v tomto kurzu vezmou na dobrodružnou cestu plnou zážitků a záběrů, ze kterých budou přecházet oči – do světa fotografie ZBLÍZKA, fotografie DETAILU, s makroobjektivem i bez něj.

Tento kurz vám rychle vyvrátí zažitý mýtus, že makrofotografie je jen o fotografování květin, včel a motýlů. Samozřejmě, žádný podobný kurz by bez těchto témat nebyl úplný, ale náš kurz zachází mnohem dál a představí vám mnohem více fotografických objektů, nad kterými už brzy budete v údivu přemýšlet „No jasně! Jak to, že mě to nenapadlo?“

Tento čtyřtýdenní kurz je nabitý obrovským množstvím tipů a technik z oblasti fotografie detailu. Změní váš pohled na to, JAKÉ objekty jsou tou pravou makro-příležitostí a také obrátí naruby váš styl a celkový přístup k fotografování, protože již brzy zjistíte, jaké množství blízkých kreativních setkání na vás čeká na každém kroku bez ohledu na to, jaký objektiv máte ve svém batohu.

Detaily kurzu:
začátek kurzu: pátek 5.2. 2016*
* v roce 2016 pouze dva termíny!
instruktor Bryan Peterson / Patrik Banas

A POZOR! Při zakoupení kurzu do 11.1.2016 - SLEVA 15% 
(Pri platbě použijte slevový kód GIFT15. Kód platí POUZE do 11.1.2016!)
(c) all images Bryan F Peterson

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.