4. 12. 2016

Adventní kalendář 4/24

Otevíráme čtvrté okénko našeho adventního kalendáře, ve kterém odkrýváme výběr 24 fotografií od studentů naší školy nafocené během našich online kurzů!Autor fotografie: Michaela Nesvadbová

Komentář autora fotografie:
"Protože mě rozmanitost expozice začíná fascinovat, rozhodla jsem se monotématickou fotku udělat ze stejného místa, se stejným objektem jako snímek pro zadání "příběh vyprávějící fotografie". No a tak jsem jen vyměnila objektivy, přenastavila expozici, počkala, až pojede tramvaj a cvakla. Zcela bez dodatečných úprav."

Zpětná vazba instruktorů (ukázka):
"...čo sa týka prvého záberu, nie je mu čo vytknúť, správne naexponované a výborná kompozícia a proste je celý fajn. Ha! To by sme boli ale teda veľmi nefér, keby sme to napísali takto a tak skúsime ešte inak - brilantné!! Asi si ani sama neuvedomuješ, čo sa ti tu podarilo, ale na tejto fotke je skrátka všetko perfektné - perfektne zvolený objekt a pozadie, perfekne zvolená hĺbka ostrosti, perfektná kompozícia, perfektné dodanie farebného prvku a línií do záberu, no a ako čerešňa na torte na pozadí ten perfektný bokeh (tie svetelné rozostrené "kolieska"). Nemáme čo dodať, neurobili by sme to lepšie!"

A pokud se také po nějakém kurzu poohlížíte, chtěli byste nějaký absolvovat, pak vám jistě udělá radost naše VELKÁ VÁNOČNÍ SLEVOVÁ AKCE - 25% na všechny naše kurzy. Stačí, když přímo při platbě kurzu nebo dárkového poukazu použijte kupón GIFT25. Platí od 1.12.2016 - 15.12.2016!


Harmonogram našich kurzů na první půlrok roku 2017 najdete zde.

You keep shooting - foťte s námi!


P.S.: Děkujeme za společně strávený čas a souhlas se zveřejněním skvělé fotografie!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.