5. 12. 2016

Soutěžní téma na měsíc PROSINEC / DECEMBER 2016

Máme pro vás poslední soutěžní fotografické téma tohoto roku! A protože už jsme vánočně naladěni, vzhlédneme k nebi a budeme pozorovat zářivou oblohu a vyhlížet kometu! 

Téma na měsíc PROSINEC / DECEMBER 2016 je "HVĚZDA/Y".

Těšíme se na vaše zpracování tématu, očekáváme hvězdné fotografie! ;)
Fotky prosíme vkládejte přímo na Facebook stránku PPSOP do soboty 31.12. 2016 (uzávěrka soutěže je v tento den o půlnoci) v počtu 1-3 a dostaňte se do výběru BEST OF DECEMBER! Nejlepší záběry vybere a vyhodnotí náš zakladatel, instruktor a fotograf Bryan Peterson!

Autor nejlepšího záběru od nás zároveň dostane knihu o fotografovaní od Bryana Petersona i s jeho autogramem a POZOR NOVINKA - i dárkový certifikát na 50% slevu z jakéhokoliv našeho kurzu!*

A co se týče vyhodnocení soutěží již ukončených, nezapomněli jsme na vás, všechna chybějící vyhodnocení budou uveřejněna postupně v průběhu prosince. Děkujeme za trpělivost, sledujte nás i nadále.

Těšíme se na fotky!

© Bryan Peterson

* slevu není možné kombinovat s jinými slevami, platnost kupónu je 1 rok a platí jednorázově při zakoupení 1 kurzu. Pokud kupón neplánuje využít výherce, je ho možné darovat jiné osobě. 
UPOZORNĚNÍ! Výhru je možné nárokovat do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne.

PPSOP.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.