3. 3. 2017

Soutěžní téma na měsíc BŘEZEN / MAREC 2017

Přinášíme vám nové soutěžní fotografické téma! 
Téma na měsíc BŘEZEN / MAREC 2017 zní 

"JEDNO OKO (PORTRÉT)".

Jsme si jistí, že nám ukážete skvělé záběry. Těšíme se, neváhejte a nahrajte nám svoje fotky. A jen podotýkáme, že se jedná o portrétní fotografii, oko na punčoše či pletací jehlici se nepočítá ;) Fotky prosíme vkládejte přímo na Facebook stránku PPSOP do neděle 2.4. 2017 v počtu 1-3 a dostaňte se do výběru BEST OF MARCH! Nejlepší záběry vyberou a hodnotí naši instruktoři, toto téma zejména náš instruktor SCOTT STULBERG!

Scott Stulberg je (spolu s Monikou Banas) náš instruktor v kurze TVÁŘÍ V TVÁŘ - FOTOGRAFUJEME PORTRÉT a pokud vás fotografování tváří a portrétů baví, přidejte se i vy do našeho online fotokurzu - začínáme 7.4.2017! A POZOR - toto je jediný termín v prvním půlroce!

Ale zpět k soutěži - autor nej záběru od nás zároveň dostane knihu o fotografovaní od Bryana Petersona a POZOR - i dárkový certifikát na 50% slevu z jakéhokoliv našeho kurzu!*

Těšíme se na fotky,


© Scott Stulberg

* slevu není možné kombinovat s jinými slevami, platnost kupónu je 1 rok a platí jednorázově při zakoupení 1 kurzu. Pokud kupón neplánuje využít výherce, je ho možné darovat jiné osobě.
UPOZORNĚNÍ! Výhru je možné nárokovat do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne.

NEPŘEHLÉDNĚTE!!!
Věnujte prosím pozornost našim PRAVIDLŮM VKLÁDÁNÍ FOTOGRAFIÍ.

You keep shooting!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.