7. 9. 2018

Představujeme kurz TVÁŘÍ V TVÁŘ - FOTOGRAFUJEME PORTRÉT


Začátek kurzu: 5.10.2018
délka kurzu: 4+1 týdny

A POZOR - SLEVA 15 % 
Při platbě zadejte v nákupním košíku slevový kód "SKOLA15". Nabídka platí pouze do 9.9.2018!


Už od doby vynalezení filmu byla lidská tvář nejfotografovanějším objektem na celé planetě. Každý může udělat nějaký záběr, ale vyjádřit ve fotografii podstatu člověka a jeho osobnost vyžaduje řadu znalostí a schopností.
Objevení možností a techniky, které vás posunou za vaší běžnou zónu komfortu, vás může přivést k úplně novému světu - sebepoznání ve vaší vlastní fotografické práci. Tento kurz vám pomůže objevit nový pohled, získat a vybudovat váš individuální styl. Posune vás k fotografiím, jaké jste si vždy představovali. Nafotit působivý záběr vyžaduje mnohem víc, než jen namířit fotoaparát, zmáčknout spoušť a doufat, že to snad bude vypadat dobře.
Umění nafotit něčí osobnost se buduje časem, ale s informacemi a myšlenkami našeho online kurzu získáte dobrý základ, abyste nafotili výborné portréty.


Co říkají o kurzu absolventi?

Musím poďakovat Monike a Scottymu za skvelý kurz, spätné väzby, rady, všetko bolo bez chyby. Veľmi veľa som sa naučila, konečne moje fotky ako tak vyzerajú a to vďaka vám Moni a Scotty. Takže este raz veľké ďakujem. Martina F.

Já se teď nestačím divit, jaké fotky mi z té mé "pětistovky" vylezly. Nic takového jsem nikdy nedokázal vyfotit! Díky Scotte, díky Moniko, díky kolegyně a kolegové, za krásný kurz a atmosféru. Saša L.

Ahoj, tak jsem Vám chtěla všem moc poděkovat za příjemně strávený měsíc. Byla to pro mě zábava u které jsem se doufám snad i něco nového naučila. Nově teď kromě rozmazaných očí na svých fotkách vidím i rozmazané vlasy na čele. Všimnu si daleko častěji už při focení, že na fotce bude rušivé pozadí! ... a myslím, že pozvolna začínám lépe vnímat světlo, které se mi nabízí a se kterým se dá pracovat. Monice a Scottymu chci poděkovat za úžasné, citlivě sdělované feedbacky! Děláte to opravdu skvěle! Je to oči otevírající a přitom u toho člověk neztrácí motivaci. Moc by se mi líbilo, kdyby byla příležitost aspoň třeba jednou v průběhu kurzu se vidět osobně, ale chápu, že je to zřejmě docela sci-fi přání! V každém případě moc díky! Eva H.

Ďakujem za vynikajúci kurz Tvárou v tvár, je pre mňa obrovským prínosom. Odnášam si z neho veľa nových poznatkov a inšpiratívnych nápadov. Toto bol môj druhý kurz v PPSOP a už sa teším na ďalší. Učenie sa v pohodlí domova týmto spôsobom bolo veľmi príjemné. Študijný materiál je vynikajúci a obsiahli s množstvom názorných ukážok. Náročnosť zadaní z týždňa na týždeň mierne stúpala a to je fajn. Najviac ponaučenia som si mohla odniesť zo spätnej väzby. Vždy som si prečítala všetky, a tak som sa mohla vyvarovať aj viacerých chýb. Počas celého kurzu to na fóre „žilo“, a Monika promptne reagovala na všetky naše otázky. Je škoda, že sa nám to už skončilo, štyri týždne ubehli ako voda. Monika a Scotty, ĎAKUJEM, že ste sa s nami podelili o Vaše cenné skúsenosti a že ste nás sprevádzali týmto kurzom. Dúfam, že bude aj pokračovanie. Angelika K.


A ukázky fotografií studentů nafocené v průběhu kurzu:Ukázka z kurzu:

Těšíme se na vás!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.