30. 11. 2018

ADVENT 2018 - již zítra začínáme odpočítávat!

A je to tu! Zase po roce přivítáme Vánoce! A jak už máme ve zvyku, abychom si adventní dobu zpříjemnili, budeme společně odpočítávat 24 dnů do Vánoc a postupně otevírat okénka v našem online adventním kalendáři. Letošní rok se můžete těšit na fotky fanoušků, kteří se zapojili do naší výzvy a v průběhu listopadu posílali své nejlepší fotografie. Obdrželi jsme celkem 230 nádherných záběrů od 61 fotografů a z nich jsme vybrali 23, které se nám líbily nejvíce. Ale na rovinu, nebylo to vůbec jednoduché, všem, kdo nám fotografie zaslali, moc děkujeme.

A TEĎ TO HLAVNÍ! Všech 23 autorů, jejichž fotografie se budou postupně objevovat v kalendáři, se automaticky zařadí do soutěže o VÁNOČNÍ DÁREK*! Vyhrát mohou TŘI a o vítězi rozhodnete především vy! 

1/ DENNÍ HLASOVÁNÍ - pro fotografii, která se ten den objeví v okénku adventního kalendáře, budete moci hlasovat prostřednictvím "like" v daný den od 12 hodin (poledne) - kdy se fotografie objeví na naší Facebook-ové stránce jako příspěvek - až do 23 hodin. Každý den přesně ve 23 hodin uzavřeme hlasování. Na Štědrý den pak vyhlásíme vítěze fotografie, která v den svého uveřejnění měla nejvíce "like".

2/ HLASOVÁNÍ O NEJ FOTOGRAFII - po uveřejnění a otevření všech okének, takže někdy v průběhu Vánoc, vytvoříme ze všech fotek z adventního kalendáře album a následně vás všechny vyzveme, abyste vybrali NEJ fotku.

3/ LOS INSTRUKTOROS -  no a o třetím vítězi rozhodne sob... teda pardon - los! Losování se ujmou naši instruktoři Monika a Patrik Banas.

Takže připravte se, sledujte nás, protože ZÍTRA ZAČÍNÁME! 
* SOUTĚŽÍME O:
1/ kniha o fotografování Bryana Petersona, titulní fotka na Facebook stránce PPSOP.cz (foto kredit), sleva 50 % na jeden kurz z našeho portfólia podle vlastního výběru, video zpětná vazba od Bryana Petersona ke dvěma dodaným fotografiím - vítěz denního hlasování
2/ kniha o fotografování Bryana Petersona, sleva 50 % na jeden kurz z našeho portfólia podle vlastního výběru, video zpětná vazba od Bryana Petersona ke dvěma dodaným fotografiím - vítěz NEJ fotografie
3/ sleva 50 % na jeden kurz z našeho portfólia podle vlastního výběru, video zpětná vazba od Bryana Petersona ke dvěma dodaným fotografiím - vítěz losování

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.