26. 11. 2018

FOTODARČEKY 2018 - rozbaľ to už teraz!

ROZBAĽ TO UŽ TERAZ!
DARUJ  BALÍČEK PLNÝ KREATIVITY A NEZABUDNUTEĽNÝCH ZÁŽITKOV!

VYBER SI TU
🔻🔻🔻
... z ponuky PPSOP.cz a našich inštruktorov!

POZOR, POUZE DO ZÍTRA!
Online fotokurz NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 1 - za poloviční cenu
PPSOP.cz

Náš nejoblíbenější a nejprodávanější online fotokurz, určený pro všechny, kteří začínají s fotografováním, či jsou mírně pokročilí, ale chtějí KONEČNĚ poznat a ovládnout svůj fotoaparát. SLEVA 50% - nejlepší a nejvýhodnější cena, jakou jsme kdy měli! To si prostě nemůžete nechat ujít, vážně! Fototrip TOSKÁNSKO 2019
Patrik Banas
 

Bezpochyby jeden z najfotogenickejších kútov sveta. Zvlnené kopce, kľukaté cesty, aleje lemované cyprusmi, nádherná obloha, osamelé stromy - to všetko priamo okolo vás! A ako bonus malá skupina fotografov a skvelý inštruktor - fotograf Patrik Banas!
VIAC INFO TU.
Fototrip PROVENSÁLSKO 2019
Patrik Banas


Nebudete veriť vlastným očiam, že sa nepozeráte na namaľované plátno. Provensálsko - levanduľové polia zvlnené do nekonečna! Ale nielen to - samozrejme aj polia žlto žltých slnečníc, osamelé vidiecke domčeky, mestečká s malebnými zákutiami - tam proste musíte byť! Malá skupina fotografov a skvelý inštruktor - fotograf Patrik Banas - opäť garantovaná.
VIAC INFO TU.PPSOP.cz

Objevte metody a techniky, jak nafotit portréty novým a neočekávaným způsobem! Detailní popis, mnoho ukázkových fotografií, rady a tipy jak hledat a využít lokality, světlo, fotodoplňky, styling a jak to všechno spojit! Naučíte se, jak mohou zcela jednoduché věci dramaticky změnit vaše záběry k lepšímu a jak snadno dosáhnout jedinečný výsledek. 
Rádi byste někomu udělali radost a jako vánoční překvapení nadělili dárkový certifikát na tento kurz? NAPIŠTE NÁM.Fototrip ÍRSKO a SEVERNÉ ÍRSKO 2019
Bryan Peterson

Ak by ste radi zažili Bryana na vlastnej koži, blízko k nám je to možné už len na jeho workshope v Írsku. Mestá ako Dublin a Belfast, ale aj fotografovanie krajiny a pobrežia, hradov a samozrejme aj hviezd!
DETAILY (v angličtine) TU.


Zo Scottyho budúcoročných aktivít je väčšina z nich už vypredaná, ale ak by ste ho chceli predsa len stretnúť, môžeme odporúčať jeho túlavý krajinársky workshop v Palouse (štát Washington). Jedinečnosť tohto kúta sveta je dychberúca, vlny a vlnky zelených polí a staré červené stodoly... a samozrejme ešte oveľa viac!
DETAILY (v angličtine) TU.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.