1. 3. 2019

Představujeme studenty - Dagmar Fila

Opäť otvoríme PPSOP.cz "triednu knihu" a pokračujeme v našej rubrike "Predstavujeme študentov" -  vlastne dnes je to študentka, aby sme boli presní, fotografka, ktorá má u nás za sebou už 7 kurzov a ôsmy pred sebou... a okrem toho má napríklad aj vyvinutý zmysel pre farby a kompozíciu, vždy dobrú náladu a milý humor a v neposlednom rade krásne fotografie  -  Dagmar Fila! 

Dagmar absolvovala naše kurzy:

Čo hovorí Dagmar o našich kurzoch:
"Kurzy PPSOP mám moc ráda, jsem jejich pravidelným žákem! Zapsala jsem se už do několikátého kurzu a na další se těším - to prozrazuje o mojí spokojenosti nejvíc... :-) Pro mě velmi příjemný způsob výuky: srozumitelný, poutavý, s množstvím názorných fotografií a videí, vlastním tempem... Fotoúkoly v každé lekci donutí také samostatně pracovat, laskavá zpětná vazba lektorů pomůže uvědomit si, co je dobře a co by se dalo zlepšit."

A tu sú jej úžasné fotografie, nafotené na základe zadaní v priebehu našich kurzov:Dášo, ďakujeme, že si s nami! Tešíme sa na Teba a Tvoje fotografie aj v ďalších kurzoch :-)


PPSOP.cz


Predchádzajúce články z tejto série nájdete tu: Blanka UlaherováOlga DvořákováIva UllrichováMichaela NesvadbováPeter Stin, Vlastimil Babický

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.