29. 11. 2019

Představujeme kurz NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 2NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 2

Instruktoři: Patrik Banas / Monika Banas
autor a garant kurzu: Bryan Peterson

V roce 2020 otevíráme v těchto termínech:
5.6. a 6.11.
délka kurzu: 4+1 týdny

A POZOR - BLACK FRIDAY SLEVA 50 %
Při platbě zadejte v nákupním košíku slevový kód "FOTIMZA50". 
Nabídka platí do 1.12.2019!

Kurz vám ukáže, jak dosáhnout perfektní expozice za každé situace, za soumraku, v noci, v kontrastních světelných podmínkách... kdy si na pomoc přivolat "nebeské bratry", kdy využít pravidlo "pana Zeleného"....aj. Naučíme vás, jak pomocí fotoaparátu vytvářet abstraktní umělecká díla, která si bude vaše rodina chtít pověsit do obývacího pokoje. Poskytneme vám férovou a hodnotnou zpětnou vazbu, motivující a podnětné fotografické prostředí. Tento kurz vám skutečně ukáže jak dosáhnout perfektní expozici v každé situaci – jedenkrát a navždy, to vám garantujeme!

(c) Bryan Peterson

A co o kurzu říkají naši absolventi? 
"Možná jste na tom stejně jako já, focení vás baví, občas se vám povede nějaká vcelku ucházející fotka, rádi fotíte třeba květiny, krajiny nebo portréty, snažíte se o focení naučit a dozvědět co nejvíc a tak čtete a čtete. Teoreticky jste dobře připraveni, již dávno jste opustili plně automatický mód na vašem fotoaparátu, ale stále ještě nejsou výsledky takové, jak byste si představovali. Někdy to zafunguje, ale v některých složitějších situacích to zcela selže. A tak cvakáte, stovky, tisíce fotek, možná spoléháte na to, že to zachráníte v počítači, ale to vás za chvíli bavit přestane. A tak se vám v počítači kupí fotky, které by třeba byly dobré, kdybyste věděli, jak na to. Ale vy to přece víte, protože jste pročetli těch pár velmi dobrých knih. Tak jak to, že to nefunguje? No, možná jste na tom opravdu stejně jako já, knihu čtete třeba večer v posteli, nebo cestou z práce, prostě ve chvílích, kdy ten foťák sebou nemáte. A i když si řeknete, tohle si musím vyzkoušet, prostě se k tomu zase nedostanete. A to je škoda, protože když si to nezkusíte, zase to hned zapomenete.

Ale když se přihlásíte do kurzu ONLINE Školy Perfektní Fotografie, prostě vás to donutí. Máte týden na to, abyste zpracovali zadání, ověřili si teorii (která je mimochodem skvěle napsaná, čte se to prostě samo a perfektně vše pochopíte), donutí vás to vzít si ten foťák, jít lovit, vyzkoušet si, jaké je to fotit ráno, večer, čekat na světlo.

Už opravdu, prostě „musíte“. A co je hlavní, dostane se vám k fotce fundovaného komentáře. Není to jako na různých foto-serverech, kde se akorát dozvíte, že je všechno špatně, zde dostanete opravdu kvalitní zpětnou vazbu, radu, povzbuzení do další práce. Vyzkoušíte si nové techniky, o kterých jste možná již někdy četli, ale nikdy jste si nenašli čas je opravdu použít. Stejně jako já. Kolikrát jsem četla o panningu, ale nikdy jsem ho nevyzkoušela. Nebo o rotování a zoomování v průběhu expozice, o použití „nebeských bratrů“. Ano, teď už mi to v hlavě ZŮSTANE, protože jsem si to díky tomuhle kurzu KONEČNĚ vyzkoušela. A také myslím, že mi v mém foto-archivu přibylo pár fajn fotografií, které by tam jinak nikdy nepřibyly.
Za to vše velký dík Patrikovi, Bryanovi a zkrátka celému týmu PPSOP - vřele Vás doporučuji! Jste opravdu PERFEKTNÍ!" Hanka Dlouhá


You keep shooting - foťte s námi!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.