5. 12. 2017

Soutěžní téma na měsíc PROSINEC / DECEMBER 2017

Přinášíme poslední soutěžní fotografické téma tohoto roku! 
Téma na měsíc PROSINEC / DECEMBER 2017 zní 
"UMĚLÝ ZDROJ SVĚTLA"!

Jsme si jistí, že nám ukážete skvělé záběry. Těšíme se, neváhejte a nahrajte nám svoje fotky. Vkládejte je, prosíme, přímo na  Facebook-ovou stránku PPSOP jako příspěvek do středy 3.1.2018 v počtu 1-3 a dostaňte se do výběru BEST OF DECEMBER!

Soutěž budou vyhodnocovat instruktoři našich online kurzů, vítězné fotografie vybere a ohodnotí Bryan Peterson.

Autor nejlepšího záběru od nás zároveň dostane knihu o fotografovaní od Bryana Petersona i s jeho podpisem a dárkový certifikát na 50% slevu z jakéhokoliv našeho kurzu!*

Těšíme se na fotky!

© Scott Stulberg

* slevu není možné kombinovat s jinými slevami, platnost kupónu je 6 měsíců a platí jednorázově při zakoupení 1 kurzu. Pokud kupón neplánuje využít výherce, je ho možné darovat jiné osobě, která v PPSOP.cz ještě žádný kurz neabsolvovala. 
UPOZORNĚNÍ! Výhru je možné nárokovat do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru vyplatit v hotovosti není možné.

NEPŘEHLÉDNĚTE!!!
Věnujte prosím pozornost našim PRAVIDLŮM VKLÁDÁNÍ FOTOGRAFIÍ.VELKÁ VÁNOČNÍ SLEVOVÁ AKCE - 25 % na všechny naše kurzy. Stačí, když přímo při platbě kurzu nebo dárkového poukazu použijte kupón GIFT25. Platí od 1.12.2017 - 15.12.2017! Více info zde.

Harmonogram našich kurzů na první půlrok roku 2018 najdete zde.

You keep shooting - foťte s námi!

PPSOP.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.