17. 1. 2020

PPSOP.cz VIP Photo Club

Představujeme  PPSOP.cz VIP Photo Club!

Letos oslavíme 8. narozeniny! Je to tak, je to již 8 let co se ONLINE Škola Perfektní Fotografie Bryana Petersona dočkala i české a slovenské verze! Za tuto dobu prošlo naší školou mnoho spokojených studentů - děkujeme za důvěru! A jak víme, že byli spokojeni? Protože se k nám vracejí a absolvují s námi další a další naše kurzy, mnozí absolvovali 6-7-8 našich kurzů nebo i více. Velice si toho vážíme a právě proto jsme pro naše věrné studenty založili náš VIP Photo Club jenž má momentálně 4 členy a věříme, že další členové brzy přibydou!

Čestným členem klubu, neboli VIP („very important person“ = velmi důležitou osobou), se automaticky stane student, který u nás absolvuje 10 kurzů (bez ohledu na to jakých - máme i takové studenty, kteří s odstupem času absolvují některý z kurzů třeba i 2x).


A být členem našeho klubu, to se opravdu vyplatí!
Součástí členství totiž je:

1. Poděkování + certifikát o absolvování 10-ti kurzů

2. Překvapení - osobní dárek od PPSOP.cz

3. Pozvánka a účast zdarma na fotografickou akci pořádanou PPSOP.cz 1-2x do roka (osobní střetnutí s instruktory, přednáška, fotoprocházka) v Praze a/anebo v Brně a/anebo v Bratislavě

Letos plánujeme krásné PPSOP.cz akce v pátek 31.7. a v sobotu 1.8.2020 za účasti Bryana Petersonatak si nezapomeňte zapsat termín do diáře a naplánujte cestu do Prahy! Více informací o plánovaných akcích se dozvíte brzy!

4. Slevu 30 % na (jakýkoliv) další PPSOP.cz kurz dle výběru

5. Fotokredit - představení studenta a jeho fotografií na Facebook-u, u nás na blogu a v newsletteru

6. Skvělý pocit z nového čestného titulu "člen VIP PPSOP klubu" ;-)

7. ... a další výhody a překvapení v průbehu roku, naše studenty si totiž hýčkáme!


You keep shooting - foťte s námi!


PPSOP.cz


PS: A jaké že online kurzy jsou aktuálně v nabídce?

Naučte se exponovat kreativně 1 - kurz otevíráme 7.2.2020!
Připravujeme:

Dlouhá expozice, noční obloha a hvězdy - více informací brzy, zatím ve hvězdách ;)
Kreativní fototechniky - již probíhá kreativní brainstorming ;)
... a další!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.