6. 5. 2020

Téma FOTOsoutěže - měsíc KVĚTEN / MÁJ 2020!

Soutěž o PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2020 pokračuje! I letos jsme pro vás připravili měsíční soutěžní témata, ve kterých budete moci vyhrát hodnotné a lákavé ceny od partnera soutěže! Nejlepší fotky v daném měsíci postoupí do užšího výběru (BEST OF...), ze kterého následně garant a hodnotitel vybere BEST SHOTS OF... (1.,2.,3. místo + čestné uznaní). Fotografie na 1. místě se automaticky zařadí do finále ankety PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2020. Pro více informací o letošním ročníku soutěže klikněte sem!

Páté fotografické téma tohoto roku bude o umění vidět, protože 5.6. pro vás otevíráme ONLINE fotokurz NAUČTE SE VIDĚT A KOMPONOVAT KREATIVNĚ - náš nově přepracovaný a doplnený kurz!

Téma na KVĚTEN / MÁJ 2020 zní:

"ROVNOBĚŽNÉ LINIE"
 
(c) Bryan Peterson

Už teď se těšíme na vaše fotografie!


Jak se do soutěže zapojit? 
Zúčastnit se může kdokoliv, fotografie v počtu minimálně 1 a maximálně 3 se vkládají přímo na naší Facebook stránku jako příspěvek. Jak na vkládaní fotek a často kladené dotazy ZDE


Uzávěrka soutěže: 
Něděle 31.5.2020 (uzávěrka je v tento den o půlnoci)

Partner soutěže a cena pro vítěze:
Ceny do soutěže na měsíc květen/máj věnovalo vydavatelství Zoner Press - partner soutěže a zároveň dvorní vydavatel knih našeho zakladatele Bryana Petersona.

1. místo - voucher v hodnotě 500 CZK na nákup knih* a postup do finále ankety PPSOP.cz Fotograf/Fotka roku 2020 s možností vyhrát další zajímavé ceny


2. místo - voucher v hodnotě 300 CZK na nákup knih*


3. místo - voucher v hodnotě cca 200 CZK na nákup knih*


* Výhru je možné nárokovat do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné vyplatit v hotovosti a PPSOP.cz nepřebírá žádné závazky v souvislosti s uplatněním výher, pouze sprostředkuje zaslání slevových kódů na nákup knih vydavatelství Zoner Press vítězům soutěže.


Garant a hodnotitel soutěže: 
BRYAN PETERSON - světově vyhlášený fotograf, zakladatel naší online školy a autor a spoluinstruktor některých našich kurzů - naše portfolio online kurzů ZDE!


UPOZORNĚNÍ!
Přečtěte si podmínky a pravidla soutěže a vkládání fotografií ZDE. Fotky, které budou vloženy po termínu uzávěrky, nebo se již v naší soutěži objevily a obsadily 1.-3. místo, budou ze soutěže automaticky vyřazeny.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.