5. 4. 2020

Téma FOTOsoutěže - měsíc DUBEN / APRÍL 2020!

Soutěž o PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2020 pokračuje! I letos jsme pro vás připravili měsíční soutěžní témata, ve kterých budete moci vyhrát hodnotné a lákavé ceny od partnera soutěže! Nejlepší fotky v daném měsíci postoupí do užšího výběru (BEST OF...), ze kterého následně garant a hodnotitel vybere BEST SHOTS OF... (1.,2.,3. místo + čestné uznaní). Fotografie na 1. místě se automaticky zařadí do finále ankety PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2020. Pro více informací o letošním ročníku soutěže klikněte sem!

Čtvrté fotografické téma tohoto roku bude voňavé a pozitivní - už teď se těšíme na vaše fotografie!

Téma na DUBEN / APRÍL 2020 zní:

"KVĚTY MONOCHROMATICKY"
(c) Monika Banas

Jak se do soutěže zapojit? 
Zúčastnit se může kdokoliv, fotografie v počtu minimálně 1 a maximálně 3 se vkládají přímo na naší Facebook stránku jako příspěvek.

Uzávěrka soutěže: 
Neděle 3.5.2020 (uzávěrka je v tento den o půlnoci)

Partner soutěže a cena pro vítěze:
Ceny jsme do soutěže na měsíc duben/apríl věnovali my - PPSOP.cz!

1. místo - voucher na slevu v hodnotě 1.900 CZK na krerýkoliv online fotokurz z našeho portfólia* a postup do finále ankety PPSOP.cz Fotograf/Fotka roku 2020 s možností vyhrát další zajímavé ceny

2. místo - voucher na slevu v hodnotě 1.100 CZK na krerýkoliv online fotokurz z našeho portfólia*

3. místo - kniha o fotografování od autora Bryana Petersona v hodnotě cca 350 CZK

* Voucher se vztahuje na kterýkoliv online fotokurz z našeho portfolia, neplatí na dětský "Fotoklub pro malé a velké". Platnost voucheru je 3 měsíce. V závislosti od kurzu to představuje minimálne slevu 55% (pro výherce 1. místa) a minimálne 30% (pro výherce 2. místa) z ceny kurzu! Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné vyplatit v hotovosti. 

Garant a hodnotitel soutěže: 
MONIKA A PATRIK BANAS - instruktoři některých našich kurzů, například kurzu  FOTOGRAFUJEME FLORU, který pro vás otevíráme 1.5.2020!


UPOZORNĚNÍ!
Přečtěte si podmínky a pravidla soutěže a vkládání fotografií ZDE. Fotky, které budou vloženy po termínu uzávěrky, nebo se již v naší soutěži objevily a obsadily 1.-3. místo, budou ze soutěže automaticky vyřazeny.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.