7. 7. 2020

Téma FOTOsoutěže - měsíc ČERVENEC a SRPEN / JÚL a AUGUST 2020!

Soutěž o PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2020 pokračuje! I letos jsme pro vás připravili měsíční soutěžní témata, ve kterých budete moci vyhrát hodnotné a lákavé ceny od partnera soutěže! Nejlepší fotky v daném měsíci postoupí do užšího výběru (BEST OF...), ze kterého následně garant a hodnotitel vybere BEST SHOTS OF... (1.,2.,3. místo + čestné uznaní). Fotografie na 1. místě se automaticky zařadí do finále ankety PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2020. Pro více informací o letošním ročníku soutěže klikněte sem!

Prázdninové fotografické téma tohoto roku bude krajinářské - už teď se těšíme na vaše fotografie!

Téma na ČERVEN a SRPEN / JÚL a AUGUST 2020 zní: 

"STROM V KRAJINĚ"

(c) Patrik Banas

Jak se do soutěže zapojit? 
Zúčastnit se může kdokoliv, fotografie v počtu minimálně 1 a maximálně 3 se vkládají přímo na naší Facebook stránku jako příspěvek. Fotografie není nutné nafotit aktuálně, můžete použít váš archiv, důležité však je, aby splnily téma soutěže.

Uzávěrka soutěže: 
Pondělí 31.8.2020 (uzávěrka je v tento den o půlnoci)

Partner soutěže a cena pro vítěze:
Ceny do soutěže na měsíce červenec a srpen/júl a august věnovalo vydavatelství Zoner Press - partner soutěže a zároveň dvorní vydavatel knih našeho zakladatele Bryana Petersona.

1. místo - voucher v hodnotě 500 CZK na nákup knih* a postup do finále ankety PPSOP.cz Fotograf/Fotka roku 2020 s možností vyhrát další zajímavé ceny


2. místo - voucher v hodnotě 300 CZK na nákup knih*


3. místo - voucher v hodnotě cca 200 CZK na nákup knih*


* Výhru je možné nárokovat do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné vyplatit v hotovosti a PPSOP.cz nepřebírá žádné závazky v souvislosti s uplatněním výher, pouze zprostředkuje zaslání slevových kódů na nákup knih vydavatelství Zoner Press vítězům soutěže.

Garant a hodnotitel soutěže: 
PATRIK BANAS - vyhlášený fotograf a autor, instruktor a spoluinstruktor některých našich online fotokurzů  - například kurzu Naučte se exponovat kreativně 1, Dlouhá expozice ve dne i v noci, Fotografujeme floru, Lightroom individuálně a naší NOVINKY - připravovaného kurzu Krajina cestou necestou! Naše aktuální portfolio online kurzů ZDE!


UPOZORNĚNÍ!
Přečtěte si podmínky a pravidla soutěže a vkládání fotografií ZDE. Fotky, které budou vloženy po termínu uzávěrky, nebo se již v naší soutěži objevily a obsadily 1.-3. místo, budou ze soutěže automaticky vyřazeny.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.