7. 10. 2020

Téma FOTOsoutěže - měsíc ŘÍJEN / OKTÓBER 2020!

Soutěž o PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2020 pokračuje! I letos jsme pro vás připravili měsíční soutěžní témata, ve kterých budete moci vyhrát hodnotné a lákavé ceny od partnera soutěže! Nejlepší fotky v daném měsíci postoupí do užšího výběru (BEST OF...), ze kterého následně garant a hodnotitel vybere BEST SHOTS OF... (1.,2.,3. místo + čestné uznaní). Fotografie na 1. místě se automaticky zařadí do finále ankety PPSOP.cz FOTOGRAFA/FOTKU ROKU 2020. Pro více informací o letošním ročníku soutěže klikněte sem!

Desáté fotografické téma tohoto roku bude o světle, protože 6.11. pro vás otevíráme tyto ONLINE fotokurzy:

- využijte dlouhou expozici a nafoťte skutečné umělecké záběry – ve dne i v noci!
- ovládněte naplno svůj externí blesk! S tím miniaturním sluníčkem dokážete vrhnout světlo na co chcete, kdy chcete a jak chcete.

- objevujte kreativní expozici a naučte se správně nastavit svůj fotoaparát v každé situaci!

Téma na ŘÍJEN / OKTÓBER zní:

"MODRÁ HODINKA"

(c) Bryan Peterson

Už teď se těšíme na vaše fotografie!

Jak se do soutěže zapojit? 
Zúčastnit se může kdokoliv, fotografie v počtu minimálně 1 a maximálně 3 se vkládají přímo na naší Facebook stránku jako příspěvek. Jak na vkládaní fotek a často kladené dotazy ZDE

Uzávěrka soutěže: 
Neděle 1.11.2020 (uzávěrka je v tento den o půlnoci)

Partner soutěže a cena pro vítěze:
Ceny jsme do soutěže na měsíc říjen/október věnovali my - PPSOP.cz!

1. místo - voucher na slevu 50% z ceny kterékoliv online fotokurzu z našeho portfólia*, kniha o fotografování od autora Bryana Petersona v hodnotě cca 350 CZK a postup do finále ankety PPSOP.cz Fotograf/Fotka roku 2020 s možností vyhrát další zajímavé ceny

2. místo - voucher na slevu 40% z ceny kterékoliv online fotokurzu z našeho portfólia*, kniha o fotografování od autora Bryana Petersona v hodnotě cca 350 CZK

3. místo - voucher na slevu 30% z ceny kterékoliv online fotokurzu z našeho portfólia*

* Voucher se vztahuje na kterýkoliv online fotokurz z našeho portfolia, neplatí na e-book "Fotoklub pro malé a velké". Platnost voucheru je 3 měsíce.  Výhru je možné nárokovat přímo u nás na info@ppsop.cz do 1 měsíce od vyhlášení výsledků soutěže na daný měsíc, pokud se výherce do té doby neozve, výhra propadne. Výhru není možné vyplatit v hotovosti a slevu není možné kombinovat s jinými.

Garant a hodnotitel soutěže: 
Bryan Peterson - zakladatel PPSOP.cz, autor a instruktor některých našich online fotokurzů - naše portfolio online kurzů ZDE!


UPOZORNĚNÍ!
Přečtěte si podmínky a pravidla soutěže a vkládání fotografií ZDE. Fotky, které budou vloženy po termínu uzávěrky, nebo se již v naší soutěži objevily a obsadily 1.-3. místo, budou ze soutěže automaticky vyřazeny.

#ppsopcz #fotosoutezppsop #fotokurzyonline

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.